"המומחים בשירות" - כשאחרים נתקעים אנחנו פותרים!

טכנאי מזגנים

מזגנים מותקנים כיום כמעט בכל בית פרטי ובית עסק בישראל. המזגן משמש אמצעי קירור במהלך חודשי הקיץ החמים ואמצעי חימום ואוורור במהלך חודשי החורף החמים. מזגן תקול עשוי לשבש את אורח החיים של בני הבית וליצור עגמת נפש ומריבות. את המזגן מומלץ לא לנסות ולתקן באופן עצמאי. כאשר מתעוררת תקלה או שאלה יש לפנות אל טכנאי מזגנים מקצועי.

עבודה חובבנית עשויה לגרור תקלות חריפות או פציעות. מתקני המיזוג מותקנים על פי רוב בגובה רב ובהתאם לכך יש לנהוג בצורה זהירה במהלך העבודה. טכנאי מזגנים מקצועי יגיע אל בית הלקוח מצויד בכלי עבודה מתאימים, גז מזגנים וחלקי חילוף בסיסיים. במקרים בהם התקלה היא פשוטה ניתן יהיה לתקנה במקום אך במקרים בהם התקלה מורכבת יותר ייתכן ויהיה צורך בהזמנת חלקים מיוחדים והמתנה ממושכת. ישנם מקרים בהם עלות התיקון כה גבוה עד כי כדאי יהיה להחליף את המזגן הישן במזגן חדש.   

אלו עבודות מבצע הטכנאי?

טכנאי מזגנים מבצעים לרוב עבודות של התקנה, תיקון, פירוק והרכבה. אך ישנם כמובן טכנאים אשר אינם מבצעים התקנות מורכבות או פירוק מזגנים בגובה. התקנה ופירוק של מזגן כרוכה לעתים בבניית תעלות גבס, קידוח, בנייה ועבודות חשמל. כאשר בוחרים טכנאי מזגנים מתאים יש לבחון את כישוריו המקצועיים, המלצות וניסיון.

איש מקצוע אמתי יוכל לייעץ לבני הבית היכן מומלץ להציב את המזגן בכדי לקבל תפוקה מקסימלית ובאיזה מזגן כדאי לבחור. בכל קנייה והתקנה של מזגן חדש מומלץ להתייעץ עם טכנאי מזגנים מתאים לפני ביצוע הרכישה. התאמה לא נכונה של מזגן לחלל תיצור סביבה קרה מידיי או חמה מידיי. פרט לכך מבצע טכנאי מזגנים עבודות של תיקון תקלות, מילוי גז, ניקוי המזגן, תיקוני דליפות ועוד.

בחודשי הקיץ החמים עובדים הטכנאים שעות ארוכות בתיקון מזגנים והתקנת מזגנים חדשים. בכדי להבטיח קבלת שירות מהיר ויעיל יש לפנות אל הטכנאי בהקדם האפשרי. מומלץ לפנות מיד כאשר מופיעים סימני תקלה ראשונים. ללא טיפול מתאים עשויה תקלה פשוטה להפוך לתקלה משביתה אשר תדרוש החלפת חלפים או רכישת מזגן חדש לחלוטין.

דילוג לתוכן