"המומחים בשירות" - כשאחרים נתקעים אנחנו פותרים!

תיקון מזגנים

תיקון מזגנים – גם אם המזגן שלך מיני מרכזי

מזגן מיני מרכזי – אינו גלוי לעין , אלא רק פתחי הקירור שלו צצים מכול חדר ועבר. התקנתו היא מורכבת וצריכה לרשת את גג פנים הבית על מנת להעביר את כול האנרגיה הרצויה לחללי הבית השונים. מרגע הדלקתו תזכו למנות קירור שוות בכול הבית או המשרד. היתרון הוא גדול מאידך, לא קיימות מעט תקלות המצריכות תיקון מזגנים מיני מרכזיים אם לא תשמרו על החזקתו בזמנים הנכונים , הרצויים לו.

כמו בכל תחזוקת מזגנים אחרים, מזגן מיני מרכזי מצריך תחזוקה שוטפת. אם קשה לכם לעמוד בזמנים ולבדוק שהכול תקין, והפילטרים נקיים תמיד, תוכלו לקרוא להזמנין שירותי טכנאי מזגנים שיבטיח לכם אפס תקלות. התקנת מזגנים מסוג מיני מרכזי  אורכת לא מעט שעות , בגלל שלא מדובר בהתקנה קונבנציונאלית של מזגן בכל חדר או בסלון, אלא התקנה המרשתת את כל הבית , כאמור חייבת להיות  הכנה ויכולת מבנית לכך.

תיקון מזגנים ואיתור תקלות במיני מרכזי

כמו בכל התקלות בהם אנו נתקלים במזגנים או שאנחנו מזמינים אנשי מקצוע המומחים בסוגיית  תיקון מזגנים, כך עלינו לנהוג בייתר הקפדה כאשר מדובר באיתור תקלות במזגנים מסוג מיני מרכזי.

• אחת התקלות הנפוצות שעלולה לגרום להשבתתו של המדחס היא –  כניסת אוויר  לתוך המערכת המפעילה את המזגן ובתוך כך עלול להיכנס גם למדחס מה שיגרום גם למים שיגרמו לשיבושי חוטי החשמל כתוצאה מתהליך חומצתי. התקנת מזגנים מיני מרכזיים כמו גם תיקון מזגנים אלו שונים מייתר המזגנים כי התקלה גדולה יותר משום שמדובר במערכת מורכבת וגדולה יותר.

• ישנה תקלה שהיא מעין סמויה לעיניהם של הטכנאים אשר אחראים מטעמם או מטעם החברה בה רכשתם את שירות התקנת מזגנים מסוג מיני מרכזי והיא: העדר ניקוי ותחזוקה של הפילטר הפנימי הנמצא על הגג ולא מעל תקרת הגבס .
המלצות לטיפול במיני מרכזי

מותקן במשרד או בבית מזגן מיני מרכזי?! חשוב שתדעו כי חובה לבדוק ולתחזק אותו. התקנת מזגנים מרכזי לאחר חמש שנים מחייבת בטיפול ובדיקה מקיפה, אחרת אתם יכולים למצוא תקלות רבות ואת חשבון החשמל מנופח מאוד.

דילוג לתוכן